محل تبلیغات شما

سلام عباس من
اینقدرحرف برایت دارم که بزنم،ازماجراهایی که باهم داشتیم ازدلتنگی هایم ازدوریت ازشوق دوباره دیدنت ازخستگیهاوزخم های مسیرت که برایم نشان ازرسیدن به توداشت .
این بار دوس دارم من برایت تعریف کنم وتوگوش کنی ازچیزهای بگویم که به هیچ کس نگفتم.
مثل همیشه سنگ صبورم هستی درلحظه هایی که هیچ کس نیست ونبودوتوبودی،بودی کنارم تاتنهایی راحس نکنم.
چندوقتیست که بیشترازهمه باتو هم کلام شده ام حتی خیلی بیشترازقبل،دیدن دوباره ات بیشتردلتنگم کردبیشترهواییم کرد.
یادت هست عباسم نامه ی اولی که برایت نوشته بودم.
کیلومتر۴۵جاده ی اهواز-خرمشهر،حسینیه ی ابوالفضل.
چقدرخوب بودازهمه خوبترزمانی بودکه دست به قلم شدم تا کمی باتوباخدای خودمون خصوصی تربنویسم،تک تک واژه هاخاطرت هست،خاطرت هست چه گذشت برسرم؟
خاطرت هست که به ظاهرزیبابود؟
اتفاق هارامیگویم.
اتفاق هایی که همیشه برایم شیرین بود
ولی
ولی کاش واقعیت داشت
ازچه بنالم
ازچه برایت بگویم
دلم درد دارد
رنج دارد
بیچاره دلم خسته که میشودازگوشه ی چشمانم خودش را ارام میکند.

زمانی که ازخواسته هایم برایت نوشتم.
وتوباجون ودل قبول کردی.
اگرقبولی درکارنبود نمیشددوباره پیش خودت بیایم تابرایت روضه ی خودت رابنویسم.
اگرقبولی درکارنبودنمیتوانستم سختی راه راطولانی بودن مسیرراه به تن بخرم ومشتاق ترازهرزمان برای دیدنت برای لمست پابه جاده بگذارم.
حسی که روبروی ضریحت داشتم وزنده کردن همه ان اتفاق ها به یاداوردنم سر تک تک واژگان تنهادلیلی برمردانگیت بود تنها صدق کلامت بودوتنهاخوش عهدیت رابرایم تداعی میکرد.
عباسم بدقول نیست.
عباسم باتمام بی دستیش دست گیری میکند
عباسم ابروداری میکندتاابروی نرود
عباسم ابرومندانه شهیدهست
گره افتاده به کارم عباس
خودت گره گشایی کن

یاعباس نصیبم کن دوباره پیشت باشم.دلتنگی امانم رابریده لحظه ای درگوشه ای روبه روی ضریحت رامیطلبدکاربه حرف مردم ندارم دلم تورامیخواهدسفرت رامیخواهد ات رامیخواهد زیارت عاشورا رامیخواهدزمزمه هارامیخواهددلم تاب ندارد

دلنوشته،امام زمان،دلتنگی

دلتنگی هایم برای توست

شهیدعلی کوهکن،دایی جان

ی ,برایت ,عباسم ,هایم ,اتفاق ,هست ,هایی که ,که به ,هیچ کس ,پابه جاده ,لمست پابه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها مرکز دوربین مدار بسته دعانویسی_بازكردن سركتاب_بخت گشایی_ابطال سحر و جادو و طلسم_رمل انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد الف ؛ دلنوشته های اعظم احتشامی Steven's notes دعا نیایش ذکر نماز آینه شمس سایت دعا نویسی - شیخ دعانویس mussmasbepe